Громадська організація "Громадський рух “Жіноча Сила України" | Підтримка родин учасників АТО
806
post-template-default,single,single-post,postid-806,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Підтримка родин учасників АТО

Підтримка родин учасників АТО

Як показує практика, Рівновага жінки в тилу =впевненість чоловіка на фронті.
Хочемо щиро подякувати жінкам, які приходять  на наші зустрічі у Київській, Волинській, Дніпропетровській, Сумській, Рівненській, Хмельницькій, Харківській, Донецькій, Полтавській, Херсонській областях  Дякуємо  тим дружинам, які прийшли вперше і взяли відповільність за психологічну атмосферу в родині в свої руки.
Дякуємо жінкам, які очікують свого чоловіка з ООС і приходять вже не вперше за те, що розповідаєте про свій досвід отриманих на наших зустрічах технік. Ваші слова “жити стало легше, ми робимо ваші техніки разом з дітьми” є яскравим прикладом дієвості таких зустрічей і надихають нас працювати й надалі!

У цьому розділі ми ділимося про зустрічі з жінками, які вже відбулися. Не всіма подіями ми можемо тут поділитися, оскільки не завжди є етична змога роботи фото.

Зустрічі з жінками хоч і мають групову та індивідуальну психологічну складову, але необмежені цим. Перш за все, це тепла довірлива атмосфера, де кожен отримує те, за чим прийшов. Тому ми  не називаємо таку взаємодію психологічним тренінгом, а використовуємо більш теплу назву “зустріцчі з жінками”.

Зустріч із членами родин у Волинській області 

Цього разу ми вийшли за рамки звичної роботи з жінками і запропонували на зустріч прийти з чоловіком. Для цього ми запросили з собою у поїздку до Луцька та Іваничів спеціаліста, який професійно займається остеопатією і зміг надати чоловікам консультації щодо зажимів та болю в тілі, попрацювати індивідуально як з чоловіками, так і жінками та надати рекомендації самодопомоги вдома.

Дякуємо за запрошення в смт. Іваничі, Волинської області,особливо Надії Миколаївній. Мами учасників АТО, які згуртувалися і підтримують одна одну та своїх синів, це велика сила. Раді, що можемо вас підтримувати і ділитись тим, що вам допомагає.

 

 

 

 

 

 

Як проходять зустрічі і про що там говорять читайте в інтерв’ю наших спеціалістів тут  і тут .

Прообраз того, як проходить частина групової роботи з психо-емоційного розвантаження, можна переглянути у цьому відео

 

За анонсами таких зустрічей слідкуйте на сторінці у Fb або запитуйте за контактними телефонами.