Громадська організація "Громадський рух “Жіноча Сила України" | Співпраця з Національною гвардією України
810
post-template-default,single,single-post,postid-810,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Співпраця з Національною гвардією України

Співпраця з Національною гвардією України

Зустрічі з жінками з родин учасників АТО Національної гвардії України

«Жінки часто не впізнають своїх чоловіків після участі у бойових діях: з новими поглядами, знайомствами, проблемами, страхами і, можливо, проявами агресії. Повернення до мирного життя може затягнутись, але без любові, турботи і домашнього затишку це стане практично неможливим».  Головною метою зустрічей, які організовуються з жінками-членами учасників АТО НГУ є відкрита розмова жінок про актуальні для них проблеми: отримання соціальних гарантій військовослужбовцями АТО згідно чинного законодавства; надання практичних рекомендацій та порад психолога стосовно уникнення непорозуміння з чоловіками; навчання жінок вправам психологічної саморегуляції, адже сім’я, близькі люди стають основними психореабілітаційними факторами за тієї умови, що вони готові взяти на себе цю роль не тільки морально, але і з точки зору необхідних знань в питаннях психореабілітації.

«Чоловіки завжди хочуть повертатись до дружин, які готові слухати, чути, розуміти, допомагати, підтримувати і приймати їх такими, якими вони є…», – такі висновки роблять жінки після зустрічей з «Жіночою Силою України».

Як це відбувається на практиці в різних регіонах, ви можете прочитати за посиланням:

 

Обмін досвідом з психологами Національної гвардії

Ми щиро дякуємо за можливість ділитися з військовими психологами Національної гвардії набутим досвідом роботи. Наша мета під час цих занять – дати навички самодопомоги в складних умовах. Адже якщо психолог хоче ефективно працювати, він повинен систематично виконувати всі вправи сам, щоб відчути результати на собі.

З багатьма психологами ми вже зустрічалися під час наших поїздок в зону проведення АТО та занять в частинах Нацгвардії. Сьогодні вони вирізняються поміж інших своєю впевненістю у виконанні вправ і це дуже важливо для нас.

Як це відбувається на практиці в різних регіонах, ви можете прочитати за посиланням:

  1. В рамках проведення курсів післядипломної освіти з психологами Національної гвардії до Академії для проведення тренінгу завітали представники громадської організації «Жіноча сила України»;
  2. Навчання психологів ТРК Центр (Дніпро) 01 липня 2016 року відбулася під час зборів офіцерів-психологів Центрального ОТО НГУ відбулася зустріч військових психологів з організацією «Жіноча сила України», де розглядалося питання тілесно орієнтованих практик із самодопомоги та допомоги військовослужбовців при складних емоційних станів;
  3. Навчання психологів ТРК Північ ( Київ). Під час вдосконалення фахової підготовки офіцерами (психологами) військових частин Північного Київського оперативно-територіального об’єднання та військових частин Київського гарнізону психологи ” Жіночої Сили України” ділилися практичним досвідом з колегами.

 

Професійно-психологічний відбір офіцерів-психологів НГУ

Вперше в історії силових структур України, 6 вересня відбувся професійно-психологічний відбір офіцерів на нові посади у формі випробування на конкурсній основі. Відповідно до вимог наказу Міністерства внутрішніх справ України від 02.08.2016 № 743 у Головному управлінні Національної гвардії України скорочено психологічну службу управління по роботі з особовим складом та введено відділ психологічного забезпечення.

З метою об’єктивного оцінення рівня знань кандидатів, професійної підготовки, навиків практичної роботи була сформована комісія із числа провідних науковців та практиків ЗСУ, ДСНС, МВС, двох очільників провідних вузів, чотирьох докторів психологічних наук і п’яти кандидатів психологічних наук, ГО “Ліга офіцерів” та ГО “Жіноча Сила України”.Деталі за посиланням.