Громадська організація "Громадський рух “Жіноча Сила України" | Зустрічіз членами сімей військовослужбовців у Херсонській області
15676
post-template-default,single,single-post,postid-15676,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Зустрічіз членами сімей військовослужбовців у Херсонській області

Зустрічіз членами сімей військовослужбовців у Херсонській області

Бойові дії, що відбуваються на Сході України, наклали свій відбиток не тільки на чоловіків, які захищають незалежність нашої держави, але й на їх сім’ї – на матерів, дружин, дітей.

Чекати сина, чоловіка, батька з передової також нелегка доля, знайти потрібні слова для підтримки свого воїна, зберегти родинне вогнище, бути гідною дружиною, мамою – це все лягає на крихкі плечі жінки. Впоратись з цим нелегким завданням допомагають жінкам психологи з ГО «Жіноча сила України» Наталія Дідик і Ольга Вакулюк – Лукашук разом з капеланом Андрієм Калітой та КНСП «Оберіг» ХОР в рамках обласної цільової програми медичної реабілітації та соціальної реадаптації учасників антитерористичної операції на період до 2020 року «Психологічна реабілітація учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції та членів сімей загиблих у зоні проведення АТО».

01.06.2018 року відбулась зустріч у м. Херсон з учасниками бойових дій та членами їх сімей. 03.06.2018 така ж зустріч відбулась в смт. Чаплинка, а 04.06.2018 – в смт. Велика Лепетиха, де були присутні і сім’ї з смт. В. Рогачик.