Громадська організація "Громадський рух “Жіноча Сила України" | Про нас
15290
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15290,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Про нас

Громадська організація “Громадський рух “Жіноча Сила України” офіційно зареєстрована 24 вересня 2014 року. При створенні організації, до її членів увійшли люди, які є учасниками подій Революції Гідності та були орієнтовані на об`єднання заради допомоги бійцям АТО та їх родинам. .

Діяльність   Громадської організації спрямована на:

– соціально-психологічну підтримку членів родин військовослужбовців, учасників російсько-української війни;

– допомогу жінкам та дітям з родин військовослужбовців, які опинились у складних життєвих обставинах
– формування системи соціально-психологічної підтримки сімей військовослужбовців у військових структурах;
-налагодження системного і сталого партнерства сімей військовослужбовців і армії;

У березні 2022 року нашою оргазацією стоврено проєкт “Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців”, який функціонує за сприяння Збройних Сил України, Департаменту соціально-гуманітарного забезпечення Міністерства оборони України, Національної гвардії України.

Починаючи з вересня 2014 року по липень 2016року проведено більше 15-ти прес – конференцій, ряд теле/радіоефірів, видано серію статей у популярних друкованих та інтернет -виданнях на тему допомоги родинам бійців у Києві, Запоріжжі, Миколаєві, Харкові, Луцьку.

Делегати Жіночої Сили України до 2017 року офіційно входили до складу регіональних громадських приймалень Міністра оборони.

У 2016 році у партнерстві з ГО “Stratcom” було реалізовано  задум проекту інформаційноїпідтримки демобілізованих війсьоквих, який набув розвитку у проекті “Демобілізація 2016” http://demobilization.info/

З 2016 року представники організації входять до складу конкурсних комісії конкурсу на визначення кращого психолога Національної гвардії України та залучаються до заходів з обміну досвідом з військовими психологами.

Оформлено десятки запитів до органів влади, на основі відповідей яких Жіноча сила долучилась до розробки законопроектів та  алгоритмів взаємодії з місцевими органами соціального захисту населення, завдяки чому в багатьох обласних та районних центрах були прийняті додаткові пільги для бійців АТО та членів їх родин.

Психологи «Жіночої Сили України», як на прохання Національної гвардії України, так і самостійно, організовують психологічні практикуми для жінок, які тісно пов`язані з бійцями АТО/ООС (матерів, дружин, сестер, волонтерів), на основі яких формують групи взаємопідтримки жінок. Така робота проводиться в Київській, Рівненьській, Дніпропетровській, Харківській, Сумській, Волинській, Закарпатській, Донецькій, Запорізькій, Хмельницькій та інших областях як у форматі групової, так і  індивідуальної роботи, в тому числі надання консультацій по телефону в особливих випадках. Така ж робота проводиться у співпраці з місцевими органами соціального захисту та військовими капеланами.

У співпраці з Синодальним управлінням військового духовенська ПЦУ проведено ряд навчально-практичних та навчально-реабілітаційних заходів для військових капеланів та священників-волонтерів, які допомогають воїнам АТО/ООС.

з 2018 року експерти ГО “Жіноча сила України” вивчають досвід підтримки сімей військовослужбовців країн-членів НАТО, проводять дослідження потреб дружин військовослужбовців та ветеранів та спільно з військовими фахівцями розробляють дорожню карту імплементації зарубіжного досвіду підтримки сімей військовослужбовців в Україні.

Протягом 2021 року силами організації проведено Перший міжвідомчий міжнародний круглий стіл, присвячений питанням вдосконалення психосоціальної роботи з сім’ями військовослужбовців у військових формуваннях та проведено низку міжвідомчих робочий груп для вдосконалення нормативного забезпечення системи роботи з сім’ям військовослужбовців.

Громадська організація ” Громадський рух” “Жіноча Сила України”  співпрацює з мережею волонтерських та громадських організацій, місцевими органами влади, центрами соціального захисту населення, Національною гвардією України, Збройними Силами України, Міністерством оборони України, Державною службою з питань надзвчайних ситуацій, Державною прикордонною службою України, військовим духовенством ПЦУ та УГКЦ, ЗМІ, адвокатами та психологами.

ЗВІТИ ОРГАНІЗАЦІЇ

Звіт ГО Жіноча Сила 2020_2021-рр