Громадська організація "Громадський рух “Жіноча Сила України" | Про нас
15290
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15290,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Про нас

Громадська організація “Громадський рух “Жіноча Сила України” офіційно зареєстрована 24 вересня 2014 року. При створенні організації, до її членів увійшли люди, які є учасниками подій Революції Гідності та були орієнтовані на об`єднання заради допомоги бійцям АТО та їх родинам. Мережа партнерів, з якими організація має досвід реалізації спільних проектів, налічує 14 регіонів України.
Метою діяльності «Жіночої Сили України» є консолідація зусиль жіночої половини суспільства для реалізації проектів спрямованих на розвиток держави.

Для реалізації цієї мети Громадська організація ставить перед собою такі завдання:
  • сприяння в отриманні соціальної, правової, медичної та матеріальної допомоги родинам учасників бойових дій;
  • сприяння правової та соціальної адаптації військовослужбовців, учасників бойових дій, бійців та учасників АТО та їх родин; організація психологічної реабілітації учасників подій на Сході;
  • участь у процесах реформування держави, спрямованих на розвиток родинних цінностей, покращення соціального становища громадян України, підвищення рівня якості освіти;
  • реалізація проектів, спрямованих на цілісність та розбудову держави;
  • взаємодія з міжнародними інституціями для пришвидшення інтеграції європейських цінностей на території Україні.

Починаючи з вересня 2014 року по липень 2016року проведено більше 15-ти прес – конференцій, ряд теле/радіоефірів, видано серію статей у популярних друкованих та інтернет -виданнях на тему допомоги родинам бійців у Києві, Запоріжжі, Миколаєві, Харкові, Луцьку.

Делегати Жіночої Сили України до 2017 року офіційно входили до складу регіональних громадських приймалень Міністра оборони.

У 2016 році у партнерстві з ГО “Stratcom” було реалізовано  задум проекту інформаційноїпідтримки демобілізованих війсьоквих, який набув розвитку у проекті “Демобілізація 2016” http://demobilization.info/

З 2016 року представники організації входять до складу конкурсних комісії конкурсу на визначення кращого психолога Національної гвардії України та залучаються до заходів з обміну досвідом з військовими психологами.

Оформлено десятки запитів до органів влади, на основі відповідей яких Жіноча сила долучилась до розробки законопроектів та  алгоритмів взаємодії з місцевими органами соціального захисту населення, завдяки чому в багатьох обласних та районних центрах були прийняті додаткові пільги для бійців АТО та членів їх родин.

Психологи «Жіночої Сили України», як на прохання Національної гвардії України, так і самостійно, організовують психологічні практикуми для жінок, які тісно пов`язані з бійцями АТО/ООС (матерів, дружин, сестер, волонтерів), на основі яких формують групи взаємопідтримки жінок. Така робота проводиться в Київській, Рівненьській, Дніпропетровській, Харківській, Сумській, Волинській, Закарпатській, Донецькій, Запорізькій, Хмельницькій та інших областях як у форматі групової, так і  індивідуальної роботи, в тому числі надання консультацій по телефону в особливих випадках. Така ж робота проводиться у співпраці з місцевими органами соціального захисту та військовими капеланами.

У співпраці з Синодальним управлінням військового духовенська ПЦУ проведено ряд навчально-практичних та навчально-реабілітаційних заходів для військових капеланів та священників-волонтерів, які допомогають воїнам АТО/ООС.

з 2018 року експерти ГО “Жіноча сила України” вивчають досвід підтримки сімей військовослужбовців країн-членів НАТО, проводять дослідження потреб дружин військовослужбовців та ветеранів та спільно з військовими фахівцями розробляють дорожню карту імплементації зарубіжного досвіду підтримки сімей військовослужбовців в Україні.

Громадська організація “Жіноча Сила України”  співпрацює з мережею волонтерських та громадських організацій, місцевими органами влади, центрами соціального захисту населення, Національною гвардією України, Збройними Силами України, військовим духовенством, ЗМІ, адвокатами та психологами.