Громадська організація "Громадський рух “Жіноча Сила України" | Про нас
15290
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15290,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Про нас

Громадська організація “Громадський рух “Жіноча Сила України” офіційно зареєстрована 24 вересня 2014 року. Переважна більшість членів та активістів організації, які проживають у чотирнадцяти регіонах, є учасниками подій Майдану та об`єдналися у громадський рух в процесі допомоги бійцям АТО та їх родинам.
Метою діяльності «Жіночої Сили України» є консолідація зусиль жіночої половини суспільства для реалізації проектів спрямованих на розвиток держави.

Для реалізації цієї мети Громадська організація ставить перед собою такі завдання:
  • сприяння в отриманні соціальної, правової, медичної та матеріальної допомоги родинам учасників бойових дій;
  • сприяння правової та соціальної адаптації військовослужбовців, учасників бойових дій, бійців та учасників АТО та їх родин; організація психологічної реабілітації учасників подій на Сході;
  • участь у процесах реформування держави, спрямованих на розвиток родинних цінностей, покращення соціального становища громадян України, підвищення рівня якості освіти;
  • реалізація проектів, спрямованих на цілісність та розбудову держави;
  • взаємодія з міжнародними інституціями для пришвидшення інтеграції європейських цінностей на території Україні.

Починаючи з вересня 2014 року по липень 2016року проведено більше 15-ти прес – конференцій, ряд теле/радіоефірів, видано серію статей у популярних друкованих та інтернет -виданнях на тему допомоги родинам бійців у Києві, Запоріжжі,Миколаєві, Харкові, Луцьку.

Делегати Жіночої Сили України офіційно входять до складу регіональних громадських приймалень Міністра оборони.
Оформлено десятки запитів до органів влади, на основі відповідей яких Жіноча сила долучилась до розробки законопроектів та  алгоритмів взаємодії з місцевими органами соціального захисту населення, завдяки чому в багатьох обласних та районних центрах були прийняті додаткові пільги для бійців АТО та членів їх родин.

Психологи «Жіночої Сили України», як на прохання Національної гвардії України, так і самостійно, організовують психологічні практикуми для жінок, які тісно пов`язані з бійцями АТО (матерів, дружин, сестер, волонтерів), на основі яких формують групи взаємопідтримки жінок. Така робота проводиться в Київській, Рівненьській, Дніпропетровській, Харківській, Сумській, Волинській, Закарпатській, Донецькій, Хмельницькій областях як у форматі групової роботи, так і  індивідуальної, в тому числі надання консультацій по телефону в особливих випадках.

Громадська організація “Жіноча Сила України”  співпрацює з мережею волонтерських та громадських організацій, центрами соціального захисту населення, Національною гвардією України, військовими комісаріатами, ЗМІ, адвокатами та психологами.

В рамках напрямку розвитку та укріплення сімейних цінностей в Україні Жіноча Сила та партнери започаткували проект Місто Маминих Мрій, спрямований на формування простору, в якому мама почуває себе комфортно.

Адже чого хоче мама?
Щоб сім’я була разом, діти були зайняті цікавим і корисним, а мама могла відпочити, приділивши час собі та коханому чоловікові.
Запуск цього проекту ми приурочили до  Міжнародного Дня Матері (Київ, 2016)