Громадська організація "Громадський рух “Жіноча Сила України" | Підтримка членів сімей учасників АТО/ООС
806
post-template-default,single,single-post,postid-806,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Підтримка членів сімей учасників АТО/ООС

Підтримка членів сімей учасників АТО/ООС

Як показує практика, Рівновага жінки в тилу =впевненість чоловіка на фронті.
Хочемо щиро подякувати жінкам, які приходять  на наші зустрічі у Київській, Волинській, Дніпропетровській, Сумській, Рівненській, Хмельницькій, Харківській, Донецькій, Полтавській, Херсонській областях  Дякуємо  тим дружинам, які прийшли вперше і взяли відповільність за психологічну атмосферу в родині в свої руки.
Дякуємо жінкам, які очікують свого чоловіка з ООС і приходять вже не вперше за те, що розповідаєте про свій досвід отриманих на наших зустрічах технік. Ваші слова “жити стало легше, ми робимо ваші техніки разом з дітьми” є яскравим прикладом дієвості таких зустрічей і надихають нас працювати й надалі!

У цьому розділі ми ділимося про зустрічі з жінками, які вже відбулися. Не всіма подіями ми можемо тут поділитися, оскільки не завжди є етична змога роботи фото.

Зустрічі з жінками хоч і мають групову та індивідуальну психологічну складову, але необмежені цим. Перш за все, це тепла довірлива атмосфера, де кожен отримує те, за чим прийшов. Тому ми  не називаємо таку взаємодію психологічним тренінгом, а використовуємо більш теплу назву “зустріцчі з жінками”.

Зустріч із членами родин у Волинській області

Цього разу ми вийшли за рамки звичної роботи з жінками і запропонували на зустріч прийти з чоловіком.

Для цього ми запросили з собою у поїздку до Луцька та Іваничів спеціаліста, який професійно займається остеопатією і зміг надати чоловікам консультації щодо зажимів та болю в тілі, попрацювати індивідуально як з чоловіками, так і жінками та надати рекомендації самодопомоги вдома.Дякуємо за запрошення в смт. Іваничі, Волинської області,особливо Надії Миколаївній. Мами учасників АТО, які згуртувалися і підтримують одна одну та своїх синів, це велика сила. Раді, що можемо вас підтримувати і ділитись тим, що вам допомагає.

Зустріч із членами родин у Херсонській  області

Бойові дії, що відбуваються на Сході України, наклали свій відбиток не тільки на чоловіків, які захищають незалежність нашої держави, але й на їх сім’ї – на матерів, дружин, дітей.

Чекати сина, чоловіка, батька з передової також нелегка доля, знайти потрібні слова для підтримки свого воїна, зберегти родинне вогнище, бути гідною дружиною, мамою – це все лягає на крихкі плечі жінки. Впоратись з цим нелегким завданням допомагають жінкам психологи з ГО «Жіноча сила України» Наталія Дідик і Ольга Вакулюк – Лукашук разом з капеланом Андрієм Калітой та КНСП «Оберіг» ХОР в рамках обласної цільової програми медичної реабілітації та соціальної реадаптації учасників антитерористичної операції на період до 2020 року «Психологічна реабілітація учасників бойових дій у зоні проведення антитерористичної операції та членів сімей загиблих у зоні проведення АТО».

01.06.2018 року відбулась зустріч у м. Херсон з учасниками бойових дій та членами їх сімей. 03.06.2018 така ж зустріч відбулась в смт. Чаплинка, а 04.06.2018 – в смт. Велика Лепетиха, де були присутні і сім’ї з смт. В. Рогачик.

 

Зустріч з дружинами учасників бойових дій у Боярці

25 лютого 2018 р. психологи ГО «Жіноча Сила України» провели зустріч з жінками-членами родин ветеранів та учасників АТО у Боярці.

Звісно, сама практична робота з етичних міркувань залишилася поза кадром. Але найголовніше, що кожна з жінок відчула на собі результат нашої зустрічі

Дякуємо керівництву та психологам Києво-Святошинського ЦСПР за гостинність та теплу атмосферу.

То ж, якщо, дорогі жінки, ви не знаєте, куди звернутися за підтримкою, в цьому центрі ви знайдете і підтримку, і гарних фахівців, які готові допомогти кожному.

Величезна вдячність проекту #ДружиниУкраїни і Світлані Доманчук, зокрема, за запрошення. Завжди раді співпрацювати з однодумцями!

 

Як проходять зустрічі і про що там говорять читайте в інтерв’ю наших спеціалістів тут  і тут .

Прообраз того, як проходить частина групової роботи з психо-емоційного розвантаження, можна переглянути у цьому відео

 

За анонсами таких зустрічей слідкуйте на сторінці у Fb або запитуйте за контактними телефонами.