Громадська організація "Громадський рух “Жіноча Сила України" | Подружжя після АТО
15698
post-template-default,single,single-post,postid-15698,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Подружжя після АТО

Подружжя після АТО

Проект #ПодружжяПісляАТО – це реальні історії дружин військовослужбовців, ветеранів, учасників бойових дій від першої особи. Кожна історія це окрема доля, індивідуальні переживання, особливий досвід. Жінки розповідають, як вони пройшли весь шлях від звістки про мобілізацію чоловіка до зони бойових дій і якими стали їхні стосунки після повернення. Вони  погодились допомогти іншим жінкам, поділившись своїм досвідом і розповівши, що допомогло їм. Ми дякуємо кожній жінці, яка поділилась своєю історією. Кожна з цих історій відгукнулась у серцях сотень жінок, які десь впізнали себе, а десь побачили підказку для своєї ситуації. Нижче ми наводимо посилання на кожне інтерв’ю.

Стосунки в родині після повернення чоловіка з АТО завжди стають іншими. Але іноді АТО відіграє роль рятівника подружніх стосунків, які були на межі краху задовго до того періоду. Про те, як перебування чоловіка в АТО перезапустило сімейне життя нам погодилась розповісти дружина демобілізованого учасника АТО Ірина.

#ПодружжяПісляАТОСтосунки в родині після повернення чоловіка з АТО завжди стають іншими. Але іноді АТО відіграє роль…

Опубліковано Жіноча Сила України Пʼятниця, 14 квітня 2017 р.

 

#ПодружжяПісляАТО
Кожна родина, яку торкнулося АТО, відчуває наслідки цих подій. Але кожна родина має індивідуальну ситуацію: комусь АТО вносить корективи в подружнє життя, комусь укріплює стосунки, а комусь нагадує про цінність один одного.
Про те, як пережити відсутність коханого протягом майже року і паралельно виховувати дитину, яка щойно народилася, про мудрість, яка допомагає підтримувати чоловіка після повернння додому та про багато інших особистих моментів нам розповіла дружина демобілізованого учасника АТО Маша.
Сподіваємося їі життєва історія стане корисною для тих, хто працює над своїми життєвими задачами та шукає поради для їх вирішення. Імена героїв змінені.

#ПодружжяПісляАТОКожна родина, яку торкнулося АТО, відчуває наслідки цих подій. Але кожна родина має індивідуальну…

Опубліковано Жіноча Сила України Четвер, 27 квітня 2017 р.

#ПодружжяПісляАТО
Коли чоловік третій рік поспіль в АТО, стосунки в сімейній парі вже не можуть бути такими як були. Але мало хто знає, що таке випробування може зробити родину міцнішою.

Про те, що саме допомагає бути в ресурсі самій і мати сили на виховання двох діток весь цей період, як змінилися стосунки з чоловіком і що на це вплинуло, з нами поділилась дружина військовослужбовця Олена
Сподіваємося, її досвід буде корисним для тих, хто шукає варіанти вирішення власної життєвої задачі.

#ПодружжяПісляАТОКоли чоловік третій рік поспіль в АТО, стосунки в сімейній парі вже не можуть бути такими як були. Але…

Опубліковано Жіноча Сила України Середа, 19 квітня 2017 р.

#ПодружжяПісляАТО

Чи чули ви випадки, коли чоловік після АТО не змінився, або змінився у кращу сторону?
А таких випадків досить багато. І ось один з них. Зазвичай подружжя, в кого життєва ситуація саме така, не спішать ділитися своєю позитивною історією, оскільки часто думають, що в цьому немає нічого особливого. Ми вдячні Ірині, дружині демобілізованого військовослужбовця, яка погодилась поділитися своїм досвідом підтримки чоловіка, коли він був в АТО, і як йому це допомогло не змінитися після АТО.

Сподіваємося історія цього подружжя буде корисною для тих, хто шукає варіанти вирішення власної життєвої задачі. Інтерв’ю подано мовою оригіналу.

#ПодружжяПісляАТОЧи чули ви випадки, коли чоловік після АТО не змінився, або змінився у кращу сторону? А таких…

Опубліковано Жіноча Сила України Понеділок, 8 травня 2017 р.

#ПодружжяПісляАТО

Стосунки в родині після повернення чоловіка з АТО завжди стають іншими. Спілкуючись з дружинами та матерями ветеранів, ми зустрічаємо серед них таких, яким вдалося дати раду новим і складним ситуаціями.
Назар, мобілізований у третій «хвилі», та Ольга, для якої це стало мов сніг на голову.
Вони були щасливими чотири роки, за рік служби Назара стали чужими, і знову стали рідними через 10 місяців спільної роботи над власним щастям. Розповідає Ольга.

#ПодружжяПісляАТОСтосунки в родині після повернення чоловіка з АТО завжди стають іншими. Спілкуючись з дружинами та…

Опубліковано Жіноча Сила України Четвер, 6 квітня 2017 р.

Часто жінки, які чекають на свого чоловіка з війни, не знають, чого очікувати після його повернеться: в інтернеті пишуть різне, й мало коли хороше. Але чи варто очікувати найгіршого, адже кожна родина то індивідуальний випадок.

Про те, як мобілізація чоловіка вплинула на особисте життя і як перебування чоловіка в АТО перезапустило 25 років подружнього життя на новий рівень, нам погодилась розповісти дружина демобілізованого учасника АТО, Людмила Богдашевська (Кушнір)

#ПодружжяПісляАТОЧасто жінки, які чекають на свого чоловіка з війни, не знають, чого очікувати після його повернеться:…

Опубліковано Жіноча Сила України Понеділок, 29 травня 2017 р.

 

#ПодружжяПісляАТО
Отак говориш з чоловіком по телефону, а потім він не відповідає кілька днів і чуєш з часом в телефонній слухавці ” ваш чоловік у полоні”…
Про те, що давало сили пережити той страшний період, як живеться зараз із тими спогадами і про те, якими стали стосунки з чоловіком, нам розповіла дружина діючого військовослужбовця, який під час АТО потрапив у полон, Юлія.

#ПодружжяПісляАТООтак говориш з чоловіком по телефону, а потім він не відповідає кілька днів і чуєш з часом в…

Опубліковано Жіноча Сила України Вівторок, 23 травня 2017 р.

#ПодружжяПісляАТО

Він пішов добровольцем на війну, а виходячи з оточення, все, що виніс- український прапор під серцем і дитячі малюнки.

Чому війна не шокувала його?
Як рік війни змінив його особисте та професійне життя, якою була роль сім`ї на цьому шляху?
Про це та інші моменти життя під час війни та після неї розповідає подружня пара, батьки двох синів: Аня та Олександр Сергієнко з Черкас.
Вони перші погодилися поділитися своєю історією вдвох. Сподіваємося історія цього подружжя буде корисною для тих, хто шукає варіанти вирішення власної життєвої задачі.

#ПодружжяПісляАТОВін пішов добровольцем на війну, а виходячи з оточення, все, що виніс- український прапор під серцем…

Опубліковано Жіноча Сила України Середа, 16 серпня 2017 р.