Громадська організація "Громадський рух “Жіноча Сила України" | Просвітницька робота. Співпраця із ЗМІ
15749
post-template-default,single,single-post,postid-15749,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Просвітницька робота. Співпраця із ЗМІ

Просвітницька робота. Співпраця із ЗМІ

23.11. 2019 р в День пам’яті жертв голодоморів на Українському радіо у програмі «БАТЬКІВСЬКА КУХНЯ» обговорювали травматичну пам’ять роду: що, як і коли розповідати дітям про голодомор.
У студії екскурсовод Національного музею Голодомору-геноциду Ольга Вигодованець, доктор наук з богослів’я, професор, проректор з наукової роботи Київської православної богословської академії протоієрей Віталій Клос психолог громадської організації “Жіноча сила України”, психотерапевт Ольга Вакулюк-Лукашук
Режисер прямого ефіру Ольга Бєляєва.
Запис програми можна послухати тут:
http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html…
Почитати про програму можна тут

Українське радіо, програма “Батьківська кухня”, 30.03.2019 

Тема передачі “Сімейні цінності в Україні: шлюб і розлучення, народжуваність дітей і обов’язки батьків”

Ведуча Наталія Ступакова. Гість програми психолог ГО “Жіноча сила України” Наталія Дідик

Запис програми можна послухати за посиланням http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=2195513&fbclid=IwAR291AXzb8ndyhDo54iYPE2IKqmwvUgiEN7vcx4Q5ZrRj_p9It9pRmuyWaI

 

10 березня 2018 р. · Kyiv радіо “Голос Донбасу”

Щоб відшукати в собі сили, ресурси для подолання кризових ситуацій та накопичувати запас міцності заздалегідь психологи ГО «Жіноча сила України» Наталя Дідик, Ольга Вержиківська радять щодня працювати не лише зі своїм тілом, а й зі своєю психікою у студії радіо “Голос Донбасу”.

Запис передачі за посиланням: https://www.dotb.dn.ua/…/vilna-tema-formuvannya-spravzhnih…/

 

 

 

У програмі “Психологія освіти” 13 березня (2018) обговорювали психологічний контекст патріотичного виховання. Розглядали патріотизм як складову психологічної освіти.
До студії запрошена психолог, викладач кафедри церковно-історичних і практичних дисциплін Київської православної богословської академії, психолог ГО «Жіноча Сила України» Ольга Вержиківська.
На телефонному зв’язку зі студією протодиякон, кандидат наук з богослів’я, викладач і старший інспектор Київської православної богословської академії‭, викладач християнської етики у Київському професійному коледжі Василь Дідора та політолог, кандидат історичних наук, доцент Дніпропетровського державного університету внутрішніх справ, тренер Національної поліції ‭ України Кирил Недря (м. Дніпро)
Слухати тут:
http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html…

13 вересня 2018 року Радіо Голос Донбасу

Психосоціальна та психологічна допомога членам родин військовослужбовців. Яку роботу проводить держава стосовно адаптації до мирного життя членів сімей військовослужбовців після бойових дій на Сході країни? Важливiсть iнiцiювання свята сімї військовослужбовців на державному рiвнi. Про досвід таких ініціатив в Канаді та Америці розповiли психологи громадської організації «Жіноча Сила України» Наталя Дідик та Ольга Вакулюк-Лукашук у програмі «Ціна питання» на Радіо Голос Донбасу.

Психолосоціальна та психологічна допомога членам родин військовослужбовців.

Психосоціальна та психологічна допомога членам родин військовослужбовців. Яку роботу проводить держава стосовно адаптації до мирного життя членів сімей військовослужбовців після бойових дій на Сході країни? Важливiсть iнiцiювання свята сімї військовослужбовців на державному рiвнi. Про досвід таких ініціатив в Канаді та Америці розповiли психологи громадської організації «Жіноча Сила України» Наталя Дідик та Ольга Вакулюк-Лукашук у програмі «Ціна питання» на Радіо Голос Донбасу.

Опубліковано UA: Українське радіо "Голос Донбасу" Четвер, 13 вересня 2018 р.

Запис програми “ Сім’я-фортеця моя ” на Українському радіо від 02.06.17. Говорили про те, як дружини та матері демобілізованих воїнів АТО можуть посприяти їхній адаптації в соціумі.
Дякуємо Наталія Ступакова за висвітлення важливої теми.
http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html…

Програма “Сім’я-фортеця моя ” на Українському радіо  з радіоведучою Наталією Ступаковою

Як дружини та матері демобілізованих воїнів АТО можуть посприяти їхній адаптації в соціумі. 

Цю програму ми підготували спеціально для тих дружин, матерів, дочок, наречених, які провели рідних в АТО.

Які чекають своїх синів, батьків, братів, чоловіків та коханих з війни. Або які вже дочекалися їхнього повернення додому, проте відчувають, що у думках їхні герої ще й досі там, у вогні, з побратимами.

Жінки воїнів АТО стають для них підтримкою, надійним тилом, за який хочеться боротися й так приємно повернутися з перемогою. Жінкам героїв, які відпустили свою надію захищати їх,самим треба вміти володіти емоціями, бути сильними, і духовно здоровими.
І не лише поки чекають, а й коли вже дочекалися, бо демобілізованим воїнам доводиться адаптуватися до мирного життя. І, звісно, хто ж як не рідні жінки можуть допомогти їм у цьому.

А про те, як це робити і самим навчитися бути в ресурсі і контролювати свій емоційний стан, говоримо у програмі «Cім`я-фортеця моя» на Українському радіо з ведучою Наталією Ступаковою.
Про що і як жінкам краще говорити вдома з героями, які повернулися з війни, а думками ще там, розказують керівник організації «Жіноча Сила України» Наталія Дідик та психолог Ольга Вержиківська.

Стенограму радіопередачі можна прочитати за посиланням, архів запису програми можна прослухати тут

 

21.04.2017 р на УР1  програма “Український вимір ” на Українському радіо про психологічну допомогу військовослужбовцям та членам їх родин за участю старшого офіцера відділу психологічного забезпечення Головного управління Національної гвардії України Ірини Кардинал.
Говорили про те, як військові психологи проводять роботу з військовослужбовцями НГУ після АТО, як підтримують членів їх родин та про те, якою взагалі є щоденна робота психолога у житті військової частини, ви зможете почути, перейшовши за посиланням

Ведуча програми психолог Жіночої Сили України Ольга Вержиківська.
Запис ефіру від : http://www.nrcu.gov.ua/schedule/play-archive.html?periodItemID=1609583

26 10. 2016 у столичному Будинку офіцерів відбулася презентація фільму по формуванню психологічної культури, за участю представників силових структур, за участі керівника ГО “Жіноча сила України” Наталії Дідик

Репортаж журналістів Чорноморської ТРК з презентації соціального фільму “Опануй хвилю”. В сюжеті психолог “Жіночої Сили” Ольга Вержиківська розповідає, на що варто звернути увагу дружинам учасникам АТО Матеріал взято з ресурсу https://www.youtube.com/watch?list=PL…