Громадська організація "Громадський рух “Жіноча Сила України" | Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців
15911
post-template-default,single,single-post,postid-15911,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_popup_menu_text_scaledown,qode-theme-ver-10.1.1,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0.1,vc_responsive

Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців

Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців

Після повномасштабного вторгненя 24 лютого 2022 року РФ на територію України, потреба допомоги родинам військовослужбовців суттєво збільшилась, у зв’язку із збільшенням військовослужбовців, що захищають країну та обставинами воєнного часу в  яких проживають їхні сім’ї.

В цих умовах у відповідь на запит Головного управлянн морально-психологічного забезпечення Збройних Сил України  силами громадської організації «Громадських рух «Жіноча Сила України» створено проєкт «Служба психосоціальної підтримки сімей військовослужбовців».

В рамках цього проєкту функціонує телефонна лінія для безкоштовної допомоги родинам військовослужбовців, яка охоплює всю територію України, забезпечує можливість безкоштовно телефонувати з номерів усіх операторів України, а також з Польщі в Україну.

Телефонна лінія працює за двома напрямами:

1)безкоштовна психологічна допомога для членів сімей військовослужбовців у складних емоційних станах (як стосовно власного стану, так і стосовно дітей чи стосунків у родині);

2)інформування стосовно соціальних питань та допомога у  їх вирішені 

Також в рамках проєкту фахівцями організації на регулярній основі проводяться групи підтримки  для дружин та матерів військовослужбовців, а також для членів родин, чиї військовослужбовці зникли безвісти. Такі зустірчі відбуваються за участі психологів, які мають багаторічний досвід ведення підтримуючих груп та здійснюються за підтримки ГО «Інститут психології здоров’я”

Наразі  спілкування вгрупах буде відбуватися онлайн на платформі Zoom. Тож долучитися можна з будь-якого міста, де б Ви не були. Для цього потрібне лише підключення до інтернету та заповнити невелику анкету за посиланням.
https://forms.gle/77CAwcoXYkufsKjU9

Деталі про проєкт читайте на сайті https://www.pidtrymka.in.ua/