Третій Саміт перших леді та джентльменів: глобальний діалог про ментальне здоров’я
6 вересня Київ приймав Третій Саміт перших леді та джентльменів, який засновано першою леді України Оленою Зеленською. Тема цьогорічного заходу «Ментальне здоров’я: крихкість і стійкість майбутнього». В центрі уваги фахівців, поважних гостей та всіх присутніх — підтримка ментального здоров’я, яке… Читати далі »Третій Саміт перших леді та джентльменів: глобальний діалог про ментальне здоров’я









